rodiklytė žemyn

Automobilių draudimas internetu per kelias minutes!

Automobilio draudimas internetu

PRIVALOMASIS AUTOMOBILIŲ DRAUDIMAS IR PAPILDOMOS DRAUDIMO PASLAUGOS

AUTOMOBILIO DRAUDIMAS INTERNETU – GREITA, PATOGU IR PAPRASTA!

Vairuotojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas užtikrina, kad bus atlyginta kitų asmenų sveikatai ar turtui padaryta žala, Jums sukėlus eismo įvykį.

Nesame apsaugoti nuo eismo įvykių kelyje ir negalime nuspėti, kokius nuostolius galime patirti. BTA privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas nukentėjusiam asmeniui užtikrina, kad patirti nuostoliai bus tinkamai ir laiku atlyginti. BTA automobilių draudimas internetu padės taupyti Jūsų laiką ir pinigus!

Automobilio draudimas su pagalba kelyje

AUTOMOBILIO DRAUDIMAS IR PAGALBA KELYJE 24/7

Kartu su privalomuoju automobilių draudimu, rekomenduojame papildomai įsigyti ir BTA paslaugą „Pagalba kelyje“ – patekus į eismo įvykį, sugedus automobiliui, pasibaigus degalams ar prireikus kitokios pagalbos kelyje, BTA klientams ją suteiksime 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę!

BTA techninė pagalba kelyje galioja visoje Lietuvoje ir Europoje. Jei įvyko nelaimė ir prireikė pagalbos kelyje, skambinkite bet kuriuo paros metu telefonu (8 5) 2600 600 ir gaukite išsamią konsultaciją ar skubią pagalbą.

Užsisakykite papildomą „Pagalbos kelyje“ paslaugą ir keliaukite saugiai!

kodėl verta rinktis bta?

Pagalba atsitikus netikėtumams.

Mes Jums padėsime 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę! Įsigykite draudimą internetu bet kuriuo paros metu

BTA kompanija

Esame viena iš trijų didžiausių ne gyvybės draudimo bendrovių Lietuvoje ir siūlome išskirtinai didelį draudimo paslaugų pasirinkimą. Jau 15 metų suteikiame apsaugą Jums, Jūsų artimiesiems ir Jūsų turtui nuo įvairių rizikų.

Atsitkus įvykiui, žalos atlyginamos operatyviai

Teisingai paskaičiuojame ir greitai atlyginame žalą – per mėnesį vidutiniškai užregistruojame apie 4 000 įvykių ir kiekvieną dieną išmokame daugiau kaip 140 tūkstančių eurų klientų ir nukentėjusiųjų asmenų nuostoliams padengti.

Klientai patenkinti gautos išmokos dydžiu

Tyrimo duomenimis net 87 % išmokas gavusių klientų patvirtino, kad BTA nuostolius atlygina greitai, o 82 % klientų yra patenkinti gautos išmokos dydžiu.

9 iš 10 dešimties patenkinti

BTA žalų specialistai užtikrina profesionalų darbą – net 9 iš 10 klientų patenkinti BTA žalų administravimo specialistų aptarnavimu.

Didelis atstovybių tinklas

Mūsų klientų aptarnavimo tinklas yra vienas plačiausių ne gyvybės draudimo bendrovių tinklų Lietuvoje. Jūs laukiami daugiau nei 110 klientų aptarnavimo vietų. Kad ir kur begyventumėte – mes esame kaimynystėje.

Didelė draudimo specialistų komanda

Sėkmingą bendrovės veiklą užtikrina net 1 100 darbuotojų Baltijos šalyse. Daugiau kaip 4500 BTA komandos narių Lietuvoje rūpinasi Jumis, Jūsų artimaisiais ir Jūsų turtu

Pasirūpins jūsų automobiliu

Mūsų draudimo internetu paslaugas jau yra išbandę daugiau kaip 80 000 klientų! Laikas išbandyti ir Jums!

KASKO draudimas

KASKO draudimas

BTA KASKO draudimas – tai visiško saugumo jausmas kiekviename kelionės žingsnyje! Pasirinkus KASKO draudimą, bus atlyginti nuostoliai, jei Jūsų automobilis nukentėtų eismo įvykyje arba nuo gamtos išdaigų, būtų piktadarių pavogtas ar apgadintas.
Taupykite laiką ir pinigus – drauskite automobilį KASKO draudimu kartu su vairuotojų privalomuoju draudimu internetu su nuolaida.

KAIP IŠSIRINKTI AUTOMOBILIO DRAUDIMĄ INTERNETU?

Automobilio draudimas internetu – greitas ir patogus būdas įsigyti privalomąjį vairuotojo civilinės atsakomybės draudimą pigiau! Užsisakykite draudimą internetu – užtruksite vos 3 minutes, tačiau kelyje jausitės saugiai ir ramiai!

IŠSIRINKITE JUMS TINKANTĮ DRAUDIMO PASIŪLYMĄ

• Bet kuriai vairuojamai transporto priemonei yra būtinas privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, kuris, įvykus eismo įvykiui, atlygina nuostolius nukentėjusiajam.

• Vairuotojo ir keleivių draudimo paslaugą verta rinktis tuomet, jei norite apsidrausti nuo galimo sužalojimo eismo įvykio metu.

• Siekiantiems išvengti techninių nesklandumų kelyje, kartu su automobilių draudimu, rekomenduoja užsisakyti „Pagalbos kelyje“ paslaugą, kuri suteiks Jums skubią pagalbą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, jei sugestų Jūsų transporto priemonė, jei patektumėte į eismo įvykį ar susidurtumėte su kita technine problema.

PASITIKRINKITE DRAUDIMO KAINĄ

• Kviečiame išbandyti mūsų automobilio draudimo skaičiuoklę, kurią rasite puslapio viršuje.

• Įveskite reikiamus duomenis: valstybinį numerį ir asmens kodą.

• Įvertinkite Jums pateiktus pasiūlymus.

UŽSISAKYKITE AUTOMOBILIO DRAUDIMĄ INTERNETU

• Pasirinkite Jūsų poreikius atitinkantį automobilio draudimo planą.

• Patikslinkite draudimo sąlygas, įvesdami vairavimo stažą, jauniausio valdytojo amžių ir poliso trukmę.

• Peržiūrėkite savo pasirinkimą ir, jei pageidaujate, papildomai pasirinkite keleivių draudimą ir (arba) „Pagalbos kelyje“ paslaugą.

• Suveskite savo asmens duomenis.

• Apmokėkite draudimo polisą.

• Gaukite draudimo polisą el. paštu ir mėgaukitės saugiu vairavimu!

• Apie baigiantį galioti automobilio draudimą būsite informuoti el. paštu.

Kodėl BTA draudimas internetu?

1.

BTA draudimas internetu – tai greitas ir patogus būdas įsigyti automobilio draudimą pigiau.

2.

Galimybė apdrausti transporto priemonę visų rizikų draudimu bet kuriuo paros metu.

3.

Įsigyti BTA draudimą internetu itin paprasta – vidutiniškai tai trunka 3 minutes!

4.

Mūsų draudimo internetu paslaugas jau yra išbandę daugiau kaip 70 000 klientų! Laikas išbandyti ir Jums!

5.

Apie baigiantį galioti draudimą būsite informuoti!