Pagalba telefonu 24/7 (8 5) 2600 600

KASKO draudimas internetu

Draustis internetu

BTA KASKO draudimo skaičiuoklė

KASKO draudimas atlygins Jūsų nuostolius, jei automobilis nukentės avarijoje, bus apgadintas stichinės nelaimės bei trečiųjų asmenų ir vagystės. Jei turite KASKO draudimą, įvykus gedimui kelyje, suteiksime pagalbą 24/7, nugabensime sugedusį automobilį, atvešime degalų, atlyginsime taksi paslaugas. Svarbiausia, kad Jums nereikės dėl įvykio keisti savo planų – viskuo pasirūpins BTA!Skaičiuoti KASKO

Kodėl verta rinktis BTA KASKO draudimą?

KAKSO atlyginamos žalos

Atlyginsime nuostolius dėl: eismo įvykio (avarijos), stichinės nelaimės, vagystės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos ir kitų staiga ir netikėtai atsitikusių įvykių. Išskyrus nedraudžiamuosius įvykius, nurodytus taisyklėse NR. 017.1.

Ikonėlė stiklų draudimas

Stiklų draudimas be išskaitos. Draudžiamojo įvykio atveju, kai sugadinami ar sunaikinami tik transporto priemonės kėbulo, išorinių veidrodžių ar žibintų stiklai ir remontas atliekamas mūsų nurodytoje remonto įmonėje Lietuvoje, nėra taikoma išskaita.

Padangų draudimas be išskaitos

Padangų draudimas. Jei per draudžiamąjį įvykį nepataisomai sugadinama viena padanga ( nepriklausomai nuo to, ar sugadinta tik padanga, ar ir kitos transporto priemonės dalys), atlyginsime už dvi analogiškas padangas netaikydami išskaitos.

Pagalba kelyje

Pagalba kelyje privalumai: Pagalbą suteiksime sprogus padangai, pasibaigus degalams, sugedus automobiliui ir t.t. Plačiau

Draudimas internetu trunka tik kelias minutes

Kaip apsidrausti KASKO draudimu

Tai užtruks tik kelias minutes.

 • Spauskite DRAUSTIS KASKO DRAUDIMU ir atsidariusioje draudimo skaičiuoklėje įveskite valstybinį numerį ir asmens/įmonės kodą.
 • Atsidariusiame lange matysite pateiktą pasiūlymą. Patikslinkite vairuotojo stažą ir transporto priemonės naudojimo teritoriją.
 • Pasirinkite apmokėjimo būdą ir sumokėkite už draudimą.
 • Apmokėjus draudimo polisą gausite el.paštu.


 • Drauskis KASKO draudimu

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kur galioja KASKO?

  BTA KASKO draudimas galioja šiose šalyse: Airija, Albanija, Andora, Austrija, Baltarusija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Kroatija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Makedonija, Moldova, Monakas, Norvegija, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Rusija (tik europinė dalis iki Uralo kalnų), San Marinas, Serbija ir Juodkalnija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Turkija (tik europinė jos dalis), Ukraina, Vengrija, Vokietija.

  Kokia yra išskaita (franšizė)?

  Išskaita – tai nuostolių dalis, kurios neatlygina BTA. Likusią nuostolių dalį atlyginame Mes. Draudžiant savo automobilį KASKO draudimu internetu, išskaita rizikoms - 90 EUR, vagystės atvejui – 10 %, bet ne mažiau kaip 90 EUR.

  Ar reikia pateikti automobilio nuotraukas?

  Po KASKO draudimo sutarties sudarymo automobilį reikės nufotografuoti. Jūs galėsite tai atlikti ir patys nufotografavę pagal nustatytą fotografavimo instrukciją.

  Ką daryti, jeigu patekau į eismo įvykį?

 • Jeigu patekote į eismo įvykį arba dėl kitų priežasčių nukentėjo Jūsų automobilis, darykite viską, kad sumažintumėte galimus nuostolius.
 • Užpildykite eismo įvykio deklaraciją arba iškvieskite policiją ir užpildykite pranešimą apie įvykį.
 • Informuokite BTA apie įvykį telefonu (8 5) 2600 600 arba internetu. Pateikite reikiamus dokumentus ir užpildykite paraišką išmokai gauti.
 • Gavus visus reikalingus dokumentus, BTA informuos Jus apie priimtą sprendimą dėl draudimo išmokos ir/ arba pasiūlys autoservisą, kuriame galėsite atlikti transporto priemonės remonto darbus. Tuo atveju, jeigu transporto priemonės remontuoti nepageidausite, draudimo išmoka Jums gali būti išmokėta, pervedant išmokos sumą į Jūsų nurodytą sąskaitą banke.


 • Skaičiuoti kainą