Pagalba telefonu 24/7 (8 5) 2600 600

Draudimo skaičiuoklė

Kaip naudotis draudimo skaičiuokle

Draudimo skaičiuoklė – tai galimybė greitai sužinoti įvairių draudimo paslaugų kainas. Atradę tinkamiausią draudimo pasiūlymą, netrukus jį galėsite užsisakyti internetu. Tam prireiks vos kelių minučių!

1 žingsnis: pasirinkite dominantį draudimo tipą:

Privalomasis automobilio draudimas - BTA draudimas užtikrina, kad eismo įvykio metu padaryta žala nukentėjusiam bus greitai ir tinkamai atlyginta.

Kelionės draudimas - kompensuojami nuostoliai dėl kelionių metu dažniausiai pasitaikančių nelaimių.

KASKO draudimas - atlyginami nuostoliai, patirti avarijos metu, įvykus gedimui kelyje, dėl stichinių nelaimių ar vagysčių.

Turto draudimas kompensuoja nelaimių atvejų patiriamus nuostolius Jūsų turtui.

Motociklo draudimas

Motorolerio draudimas

Priekabos draudimas

2 žingsnis: įveskite reikalingus duomenis

Norėdami pasinaudoti draudimo skaičiuokle, įveskite reikiamus duomenis. Pavyzdžiui, jei norite paskaičiuoti automobilio draudimo kainą, Jums reikės nurodyti asmens kodą ir automobilio valstybinį numerį.

3 žingsnis: įvertinkite pateiktus pasiūlymus

Draudimo skaičiuoklė netrukus pateiks labiausiai Jums tinkančius pasiūlymus. Juos palyginę galėsite nuspręsti, kuris variantas Jums geriausias. Tuomet beliks pereiti prie paskutinio žingsnio – draudimo užsakymo.

4 žingsnis: užsisakykite draudimą

Pasirinkę tinkamiausią pasiūlymą netrukus galėsite užsisakyti dominantį draudimą, ir jį apmokėti jums patogiu būdu: naudodamiesi internetine bankininkyste, „Paysera“ sąskaita, spaudos kioskuose, prekybos centruose bei loterijos bilietų terminaluose. Naudotis draudimo skaičiuoklėmis patogu ir paprasta. Net 70 000 klientų jau pasirinko BTA draudimą internetu, kurie vidutiniškai sugaišo vos tris minutes! BTA draudimas – viena geriausių galimybių, kada norima atrasti geriausią pasiūlymą ir užsisakyti draudimo paslaugas internetu.

Draudimas pigiau: misija – įmanoma

Privalomasis automobilio draudimas, kasko draudimas, kelionės draudimas , civilinės atsakomybės draudimas, būsto draudimas. Atrodo, visko tiek daug ir nežinia, kaip išsirinkti. BTA specialistai teigia, kad pigus draudimas – kiekvienam ranka pasiekiamas.

Šiais laikais žmonės yra linkę nuolat taupyti ne tik pinigus, bet ir savo laiką, todėl optimaliai išnaudoti visas turimas galimybes tampa kiekvieno prioritetu. Draudimo įvairovė yra išties didelė ir tai lemia ne tik draudimo sumos dydis, bet ir draudžiamųjų įvykių sąrašo ilgis. Bene pigiausias draudimas, anot BTA eskspertų, yra draudimas internetu. Pigus kasko draudimas, kelionės, būsto ir kitos draudimo rūšys dabar pasiekiamos vos keliais mygtukų paspaudimais.

Kodėl pigiausias draudimas internetu? Nes tokiu būdu galite sutaupyti ne tik nemažą dalį savo brangaus laiko, bet ir pinigų. Draudžiant internetu, jums nereikia gaišti laiko vykstant pas draudimo brokerius. Draudimas internetu, suteikia galimybę operatyviai išssirinkti sau tinkamiausią draudimą bet kokiam nenumatytam gyvenimo atvejui.

2017 m. BTA bendra pasirašytų įmokų suma Baltijos šalyse siekė 164,6 mln. EUR ir buvo 24,3 % didesnė nei 2016 m. Pagal šią sumą bendrovė gerokai lenkia Baltijos draudimo rinkos vidurkį – Baltijos rinkoje bendra pasirašytų įmokų suma padidėjo 17,8 %.

Pasinaudoję draudimo skaičiuokle, galite sužinoti tikslią draudimo kainą.