Pagalba telefonu 24/7 (8 5) 2600 600

Automobilio prietaisų skydelio stebėjimas didina eismo įvykių riziką

Lietuvos kelių policijos duomenimis, daugiausiai nelaimių įvyksta prieš savaitgalį ir iš karto po jo, kai neretai vairuotojai atsipalaiduoja ir nepaiso Kelių eismo taisyklių. Dažniausios Lietuvoje užfiksuojamos eismo įvykių priežastys – greičio viršijimas, alkoholio ar narkotinių medžiagų vartojimas, neatsargus elgesys kelyje, naudojimasis telefonu ar laisvų rankų įranga. Prie šio sąrašo dažnai pamirštama pridėti automobilio, ypač naujesnio modelio, prietaisų skydelio stebėjimą.

Manote, kad naujesni automobiliai yra daug saugesni dėl krūvos turimų funkcijų? Pagalbinės vairuotojų sistemos intensyvaus eismo metu, esant ribotam matomumui ir iškilus susidūrimo pavojui gali perspėti arba pačios sustabdyti automobilį, tačiau tai gelbsti ne visada.

Transporto priemonėse integruotos naujos kartos technologijos – navigacija, parkavimo, vairavimo asistento funkcijos, multimedijos sistemos, automatinė greičio kontrolė, lietaus jutikliai, laisvų rankų įranga, pavarų perjungimo jutikliai ir daugelis kitų – blaško vairuotojų dėmesį ir didina eismo įvykių riziką. Tam, kad pradėtumėte naudotis daugeliu automobilyje esančių technologijų, Jums prireiks vidutiniškai 40 sekundžių jų įjungimui. Jei tuo pačiu metu vairuojate, galite nepastebėti kelyje netikėtai atsiradusios kliūties ir nespėti suvaldyti transporto priemonės.

Net neabejojame, kad daugelis vairuotojų, mėgstančių prie vairo kalbėti telefonu, ieškoti mėgstamos muzikos ar sekančių navigacijos nuorodomis, dėl savo neapdairumo jau yra susidūrę su kitu automobiliu arba vos išvengę eismo įvykio. Net ir nedidelio susidūrimo metu patirti nuostoliai siekia šimtus ar net tūkstančius eurų.

BTA rekomenduoja ne tik būti budriems kelyje, bet ir iš anksto pasirūpinti draudimo polisu. Automobilio draudimas apsaugos Jus ir Jūsų šeimos biuždetą nuo neplanuotų išlaidų.

BTA vairuotojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas užtikrins dėl Jūsų kaltės įvykusio eismo įvykio metu kitų asmenų sveikatai ar turtui padarytos žalos atlyginimą.

BTA KASKO draudimas atlygins nuostolius jei Jūsų automobilis nukentės eismo įvykio, gamtos stichijų metu, bus pavogtos brangios detalės arba pati transporto priemonė, pastebėsite apgadinimo žymes parkavimo aikštelėje,

Pigu ir paprasta: apdrausti automobilį privalomuoju arba KASKO draudimu galite ir internetu.

Kaip apdrausti automobilio draudimu

1. Spauskite apačioje esantį mygtuką ir pateksite į automobilio draudimo skaičiuoklę.

2. Įveskite reikiamus duomenis: valstybinį numerį ir asmens kodą.

3. Patikslinkite draudimo sąlygas įvesdami vairavimo stažą, jauniausio valdytojo amžių ir poliso trukmę.

4. Peržiūrėkite savo pasirinkimą ir papildomai pasirinkite keleivių draudimą ir/arba pagalbą kelyje.

5. Suveskite savo asmens duomenis.

6. Apmokėkite draudimo polisą ir jį gausite el. paštu.

Automobilio draudimas internetu

Susijusi informacija

Tinkama automobilio priežiūra: 5 patarimai kaip prrižiūrati automobilį

Avarijų priežastys ir 5 pavojingiausi automobilių modeliai

Kaip išsirinkti geras padangas ir kodėl tai svarbu?

Efektyviausi būdai apsaugoti automobilį nuo vagysčių

Avarijų priežastys ir 5 pavojingiausi automobilių modeliai

Patarimai, kaip pasirinkti automobilinę vaiko kėdutę

6 patarimai, kaip pasirinkti automobilį pradedančiajam vairuotojui

Automobilio priežiūros mitai

Automobiliui staiga sugedo stabdžiai. Ką daryti?

4 patarimai, kurie padės tinkamai išsirinkti alyvą automobiliui

Kiti DUK

DUK privalomasis draudimas DUK KASKO DUK kelionės draudimas