Pagalba telefonu 24/7 (8 5) 2600 600

Išvykau į užsienį ir pasibaigė kelionės draudimas. Ką man daryti?

Kelionių laukimas visada yra malonus ir jaudinantis, tačiau svarbu pasirūpinti ir tam tikrais formalumais, kurie neleis sugesti pakiliai atostogų nuotaikai net ir esant nesklandumams. Kelionės draudimas yra vienas svarbiausių dalykų, kuriuo būtina pasirūpinti dar prieš vykstant į kelionę. Tai padės apsisaugoti nuo įvairių nepatogumų, ir galėsite būti tikri, kad kelionės metu išvengsite patirtų neplanuotų išlaidų.

Kelionės draudimas yra svarbus vykstant į bet kokią šalį

Visai nesvarbu, kur jūs nuspręsite keliauti, kiekvienu atveju pasirūpinkite, kad kelionės draudimas būtų galiojantis visos išvykos metu. Galite pasirinkti jums tinkamiausią kelionės draudimo planą, - tai gali būti klasikinis draudimas, kuris padengtų medicinines išlaidas, „plius“ draudimas, kuris padengtų ne tik medicinos pagalbos, bet ir nelaimingų atsitikimų nuostolius, o maksimalus draudimas padengtų ne tik medicinines bei nelaimingų atsitikimų išlaidas, bet ir civilinės atsakomybės nuostolius bei užtikrintų nuostolius dėl bagažo praradimo ar vėlavimo.

Ką daryti, jei kelionės metu pasibaigtų draudimo galiojimas?

Nors paprastai yra iš anksto žinoma, kiek laiko truks kelionė, tačiau ne viską galima iš anksto numatyti. Tuo atveju, jei kelionės draudimas pasibaigtų anksčiau nei grįšite į Lietuvą, draudimo terminą galėsite pratęsti. Patogiausias būdas tai padaryti – draudžiantis internetu: dauguma viešbučių, kavinių bei kitų viešų vietų siūlo nemokamą „Wi-fi“, todėl pratęsiant kelionės draudimo laiką tikrai neturėtų kilti keblumų. Vis daugiau internetinių svetainių yra pritaikomos įvairiems išmaniesiems įrenginiams, todėl pratęsti kelionės draudimą bus tikrai paprasta. Dažniausiai kelionės draudimo užsakymui sugaištama ne daugiau nei tris minutes. Patogu ir tai, kad į išmanųjį telefoną galima atsisiųsti programėlę, kuri leis dar paprasčiau pasirūpinti draudimu. Dėmesio: Draudimo apsauga įsigalioja po 5 dienų nuo Draudimo sutarties sudarymo.

Jei kyla klausimų, visada galite susisiekti telefonu (8 5) 2600 600 arba pasinaudoti kita BTA draudimo skaičiuokle.

Kaip apsidrausti kelionės draudimu

1. Spauskite apačioje esantį mygtuką ir pateksite į kelionių draudimo skaičiuoklę.

2. Įveskite reikiamus duomenis: kelionės datą, keliaujančių asmenų skaičių, kelionės kryptį.

3. Pasirinkite norimą ir jūsų poreikius atitinkantį kelionės draudimo planą.

4. Suveskite savo ir/arba keliautojų duomenis.

5. Apmokėkite draudimo polisą ir jį gausite el. paštu.

Automobilio draudimas internetu

Susijusi informacija

Kelionės be rūpesčių: 7 patarimai, kaip greitai susikrauti lagaminą

5 patarimai, kaip įsigyti geriausią kelionių draudimą

Kiti DUK

DUK privalomasis draudimas DUK KASKO DUK kelionės draudimas