Pagalba telefonu 24/7 (8 5) 2600 600

Pjoviau medį, kuris užvirto ant kaimyno teritorijos. Ar draudimas atlygins nuostolius?

Namo draudimas – vis labiau populiarėjanti paslauga, kurią nusprendžia pasirinkti vis daugiau namų savininkų. Tai padeda išvengti nuostolių, susijusių su stichinėmis nelaimėmis bei trečiųjų asmenų tyčine veikla, tačiau ne visada yra susimąstoma ir apie tai, kad dėl jūsų pačių kaltės taip pat gali tekti patirti įvairių nuostolių. Kad ir kokie būtume atsargūs, ne viską galima numatyti, taigi, reikėtų pasirūpinti tokiu draudimu, kuris padėtų išvengti nuostolių ir susiklosčius įvairioms nepalankioms aplinkybėms.

Kokios draudimo rūšys yra vertingos tokioje situacijoje?

Ar bus atlyginti nuostoliai, priklausys nuo jūsų turimo turto draudimo plano. Pavyzdžiui, visi turto draudimo planai apsaugo turtą nuo ugnies, gaisro ir t.t., tačiau nuo nukirsto ar nuvirtusio medžio, kuris apgadino kaimyno stogą, apsaugo civilinės atsakomybės draudimas – jį turint atlyginama kitam asmeniui padaryta žala.

Nuostolių visada galima išvengti

Jei žala bus patirta dėl kitų asmenų veiklos, nuostoliai bus atlyginti tada, jei žalą padaręs asmuo turės civilinės atsakomybės draudimą. Nors pjaunant medį jis užvirto ant kaimyno teritorijos, tačiau tai nėra savaiminis medžio užvirtimas, nes jis nuvirto dėl jūsų veiklos. Vis dėlto, jei pasirinksite civilinės atsakomybės draudimą, tokių nemalonumų išvengsite.

Kokį draudimą pasirinkti?

•„Apsauga plius“: užtikrina nuostolių atlyginimą, jei jie patirti dėl ugnies, vandens, gamtinių stichijų, trečiųjų asmenų tyčinės veiklos, kai kurios po įvykio vietos sutvarkymo išlaidos, kompensuojami stiklo dūžiai, transporto priemonių atsitrenkimai, savaiminiai tam tikrų objektų užvirtimai.

•„Apsauga maksimum“: atlyginami visi anksčiau išvardyti nuostoliai, taip pat tam tikrais atvejais kompensuojama žala, patirta dėl tirpstančio sniego ir ledo prasiskverbimo iš išorės, kompensuojama žala, patirta dėl vidaus gedimų, užtikrinama įvairių įrenginių apsauga bei visų rizikų draudimas (išskyrus nedraudžiamuosius įvykius).

Taigi, ar žala bus kompensuojama, tai priklausys nuo pasirinkto draudimo plano, todėl visada svarbu atidžiai perskaityti pasirinkto draudimo taisykles.

Kaip apsidrausti turto draudimu

1. Spauskite apačioje esantį mygtuką ir pateksite į turto draudimo skaičiuoklę.

2. Įveskite norimo apdrausti būsto adresą.

3. Pasirinkite norimas draudimo apsaugas: kilnojamas turtas, civilinė atsakomybė, meistro pagalba.

4. Suveskite savo asmens duomenis.

5. Peržiūrėkite savo pasirinkimą.

6. Apmokėkite draudimo polisą ir jį gausite el. paštu.

Turto draudimas internetu

Susijusi informacija

Praktiniai patarimai, kaip apsaugoti būstą nuo liūčių

Būsto pirkimas: ką turi žinoti kiekvienas pirkėjas

6 būdai, kurie padės per 10 minučių susidoroti su namų ruošos darbais

Kaip išvengti vandens nutekėjimo iš vamzdžių ir radiatorių?

Patarimai, kaip apsaugoti savo namus išvykstant atostogų

Kiti DUK

DUK privalomasis draudimas DUK KASKO DUK kelionės draudimas