Pagalba telefonu 24/7 (8 5) 2600 600

Patarimai, kaip apsaugoti savo namus išvykstant atostogų

Kartais būna taip, kad išsvajotų atostogų laukiame labiau negu gimtadienio šventės. Jei vykstate į kelionę, kurią planavote ištisus mėnesius, kantriai dėliojote maršrutą, atostogų laukimas gali virsti tikru iššūkiu. Laukiant malonių akimirkų nepamirškite pasirūpinti ir namų saugumu.

Nežinote, nuo ko pradėti? Keletas patarimų Jums.

1. Pasirūpinkite būsto ir turto draudimu

Namai – tarsi poilsio oazė po ilgos ir sunkios darbo dienos. Jei išvykstate atostogų, pasirūpinkite būsto ir turto draudimu. Pasirinkite Jums tinkamiausią draudimo variantą ir kraukitės lagaminus išsvajotoms atostogoms. Jei Jus užlietų kaimynai ar Jūsų namuose trūktų vamzdis, įsilaužtų vagys ar nutiktų kas kita – draudimo bendrovė atlygins visus patirtus nuostolius.

2. Bendraukite su kaimynais

Palaikyti draugiškus santykius su kaimynais praverčia ne tik tuomet, kai užeinate pasiskolinti šaukštelio cukraus ar trumpai pasišnekučiuojate. Bendravimas praverčia ir tada, kai išvykstate atostogų. Praneškite kaimynams apie savo išvykimą ir paprašykite informuoti pastebėjus kažką įtartino. .

3. Užsukite vandenį

Išvykstant į svajonių atostogas kartais būna pamirštos iš pirmo žvilgsnio mažos, tačiau reikšmingos detalės. Prieš uždarant namų duris, nepamirškite užsukti vandens čiaupų.

4. Uždarykite langus, balkono duris

Prieš išvykdami nepamirškite uždaryti langus, užrakinti visas duris. Daugelis vagysčių įvyksta įsilaužiant per langus ar duris.

5. Išjunkite iš tinklo visus elektros prietaisus

Nesvarbu, vykstate į savaitgalio, savaitės ar mėnesio kelionę. Jei yra galimybė, išjunkite iš tinklo visus elektros prietaisus. Įvykus trumpam elektros sujungimui, gali kilti gaisras. Juk ne veltui yra sakoma, kad apsauga gėdos nedaro.

Prieš uždarant namų duris pasirūpinkite visomis detalėmis, kad saugiai jaustumėtės visų atostogų metu. Kartais paliktas įjungtas elektros prietaisas gali atnešti didelės žalos Jums ir Jūsų kaimynams. Galiausiai, nepamirškite pasirūpinti kelionės draudimu ir mėgautis atostogomis.

Kaip apsidrausti turto draudimu

1. Spauskite apačioje esantį mygtuką ir pateksite į turto draudimo skaičiuoklę.

2. Įveskite norimo apdrausti būsto adresą.

3. Pasirinkite norimas draudimo apsaugas: kilnojamas turtas, civilinė atsakomybė, meistro pagalba.

4. Suveskite savo asmens duomenis.

5. Peržiūrėkite savo pasirinkimą.

6. Apmokėkite draudimo polisą ir jį gausite el. paštu.

Turto draudimas internetu

Susijusi informacija

Pjoviau medį, kuris užvirto ant kaimyno teritorijos. Ar draudimas atlygins nuostolius?

Praktiniai patarimai, kaip apsaugoti būstą nuo liūčių

Būsto pirkimas: ką turi žinoti kiekvienas pirkėjas

Kaip išvengti vandens nutekėjimo iš vamzdžių ir radiatorių?

6 būdai, kurie padės per 10 minučių susidoroti su namų ruošos darbais

Kiti DUK

DUK privalomasis draudimas DUK KASKO DUK kelionės draudimas