Pagalba telefonu 24/7 (8 5) 2600 600

BTA PRIVATUMO IR SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

Tikslas – šios politikos tikslas yra paaiškinti svetainių lankytojams, kaip BTA naudoja slapukus ir tvarko asmens duomenis.

Naudojimo sritis – privatumo ir slapukų naudojimo politika yra privaloma visiems BTA interneto svetainių https://www.bta.lt/ ir https://www.epolisas.lt/ lankytojams. Šių svetainių lankytojai sutinka su slapukų naudojimu ir būdu, kuriuo BTA naudoja lankytojų privačius duomenis.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos, Jums atidarius svetainę, jis išsaugo Jūsų kompiuterio ar mobiliojo įrenginio naršyklės failų kataloge. Tai padeda svetainei įsiminti Jūsų prisijungimo vardą ir nustatymus, kuriuos Jūs pasirinkote naršymui svetainėje, kad Jums nereikėtų kiekvieną kartą jų nurodyti iš naujo. Slapukai taip pat padeda rinkti apsilankymų svetainėje statistiką ir optimizuoti rinkodaros komunikaciją.

BTA naudoja slapukus tam, kad:

1. pagerintų interneto svetainės funkcionalumą;

2. palengvintų naršymą svetainėje;

3. surinktų svetainės lankymo statistiką;

4. pateiktų pagal naudotojo poreikius pritaikytą turinį;

5. pagerintų rinkodaros komunikaciją.

Interneto svetainėje naudojamų slapukų rūšys:

1. Sesijos slapukai - tai laikini slapukai, kurie yra sukuriami ir išsaugomi apsilankymo interneto svetainėje metu, kai interneto naršyklė yra atidaryta. Sesijos slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti, ką Jūs pasirinkote ankstesniajame puslapyje, kad Jums nereikėtų iš naujo įvedinėti informacijos. Mūsų interneto svetainėje naudojamuose sesijos slapukuose nėra privačios informacijos ir jie negali būti naudojami Jūsų asmens identifikavimui.

2. Nuolatiniai slapukai Jūsų įrenginyje yra saugomi tam tikrą laiką po apsilankymo svetainėje, priklausomai nuo slapuko rūšies. Jų pagalba Jūs identifikuojamas kaip unikalus lankytojas, išsaugant atsitiktinai sugeneruotą numerį. Kai grįžtate į tinklapį, jie padeda atkurti jūsų anksčiau pasirinktą informaciją ir nustatymus. Mūsų interneto svetainėje naudojamuose nuolatiniuose slapukuose nėra privačios informacijos ir jie negali būti naudojami Jūsų asmens identifikavimui.

3. Sekimo slapukai naudojami surinkti svetainės lankymo ir naršymo bendrai statistikai. Juose nėra privačios informacijos ir jie negali būti naudojami Jūsų asmens identifikavimui.

3. Trečiųjų šalių slapukai naudojami reklamos, pavyzdžiui, „Google AdWords“ tikslais. Jie naudojami reklamos turiniui pritaikyti, jos veiksmingumui įvertinti ir rinkodaros komunikacijai optimizuoti.

Kaip apriboti slapukus arba juos pašalinti iš jūsų įrenginio?

Norint apriboti arba užblokuoti šios svetainės įdiegtus slapukus ar ištrinti jau sukurtus slapukus, tai galima padaryti naršyklės nustatymuose. Jūsų naršyklės pagalbos funkcijoje arba Jūsų mobiliojo telefono vartotojo instrukcijoje turi būti nurodyta, kaip tai padaryti. Daugiau informacijos: aboutcookies.org.

Mūsų privatumo politikos pasikeitimai

Informacija apie mūsų privatumo ir slapukų politikos pakeitimus bus skelbiama šiame puslapyje. Norėdami sužinoti apie įdiegtus atnaujinimus ir pasikeitimus, reguliariai peržiūrėkite mūsų svetainės privatumo politiką.