Pagalba telefonu 24/7 (8 5) 2600 600


Drauskitės internetu ir laimėkite garsiųjų krepšininkų Ball‘ų marškinėlius

Draustis internetu

Amerikiečiai broliai Lamelo Ball ir LiAngelo Ball atvyko į Lietuvą ir sudrebino visą šalį. Turbūt dabar nėra nė vieno lietuvio, kuris nebūtų girdėjęs apie šiuos amerikiečius ir jų garsiąją šeimą. BTA savo klientams siūlo išskirtinę galimybę laimėti šių krepšininkų marškinėlius!

Norint dalyvauti žaidime, tereikia įsigyti vieną iš BTA siūlomų draudimo produktų:

• Privalomojį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą.
• KASKO draudimą
• Kelionės draudimą,
• Turto draudimą

Kovoje dėl išskirtinio prizo dalyvaus visi klientai, iki 2018 m. sausio 31 d. internetu įsigiję bent vieną iš nurodytų draudimo produktų. Vasario 1 d. paskelbsime du laiminguosius, kuriems atiteks puikieji Ball‘ų marškinėliai.

Drauskis internetu ir laimėkite Ball marškinėlius

Taisyklės

1. Bendrosios taisyklės
1.1. Žaidimas „Drauskitės internetu ir laimėkite garsiųjų krepšininkų Ball‘ų marškinėlius“ (toliau – Žaidimas), yra draudimo bendrovės AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje (toliau – „BTA“) organizuojamas žaidimas.
1.2. Žaidimas prasideda 2017 m. sausio 9 d. ir tęsiasi iki 2017 m. sausio 31 d.
1.3. Žaidimas organizuojamas Lietuvos Respublikos teritorijoje.
1.4. Žaidime dalyvauja kiekvienas Draudėjas, 1.2. punkte nurodytu laikotarpiu internetiniu kanalu www.epolisas.lt sudaręs bent vieną draudimo sutartį:

• Privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės sutartį.
• KASKO draudimo sutartį.
• Kelionės draudimo sutartį.
• Turto draudimo sutartį.

Žaidimo laikotarpiu bus galima laimėti 2 marškinėlius (toliau – Prizas).
1.5. Žaidimo nugalėtojas - Draudėjas, kurio draudimo sutartis buvo atrinkta draudimo bendrovės BTA atsitiktinės atrankos būdu iš visų Žaidime dalyvaujančių draudimo sutarčių.
1.6. Žaidimo nugalėtojai bus nustatyti vasario 2 dieną (2 laimėtojai).
1.7. Žaidimo nugalėtojas apie laimėjimą bus informuotas asmeniškai draudimo polise nurodytu telefonu ir / arba el. paštu. Nugalėtojui prizas bus išsiųstas paštu per 20 (dešimt) kalendorinių dienų nuo jo paskelbimo žaidimo laimėtoju dienos.

3. Žaidimo dalyviai
2.1. Žaidime dalyvauja fiziniai ir juridiniai asmenys (toliau – BTA Klientas), kurie iki 2017 m. sausio 31 d. BTA sudarė draudimo sutartis per epolisas.lt atitinkančias 1.4. punkte nurodytas sąlygas.
2.2. Žaidime negali dalyvauti BTA Klientas, kuris yra:
2.2.1. BTA darbuotojas;
2.2.2. BTA darbuotojo šeimos narys;
2.2.3. BTA priklausomas arba nepriklausomas draudimo tarpininkas ir jo darbuotojai.

3. Kitos taisyklės
3.1. Laimėjimas į pinigus ar kitus prizus nekeičiamas. BTA klientas dalyvaudamas Žaidime sutinka, kad Kliento draudimo sutartyje nurodyti asmeniniai duomenys bus naudojami BTA Klientų apskaitai ir tiesioginės rinkodaros tikslais, nepažeidžiant LR galiojančių teisės aktų.
3.2. Papildomą informaciją apie Žaidimą BTA Klientas gali gauti paskambinęs į BTA telefonu +370 5 2600 600 ar svetainėje www.epolisas.lt ir www.bta.lt
3.3. BTA pasilieka teisę vienašališkai nutraukti Žaidimą dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju BTA įsipareigoja paskelbti informaciją apie Žaidimo nutraukimą BTA svetainėje www.bta.lt ir epolisas.lt. Pretenzijos dėl Žaidimo eigos turi būti pateikiamos raštu, adresu:

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje
Viršuliškių skg. 34, LT-05132, Vilnius

BTA išnagrinėja pateiktą pretenziją ir per 30 (trisdešimt) dienų, skaičiuojant nuo pretenzijos gavimo dienos, pateikia BTA Klientui motyvuotą atsakymą.
3.4. Visus teisės aktuose numatytus privalomus mokesčius sumoka BTA..
3.5. BTA pasilieka teisę keisti taisykles.


Drauskis internetu ir laimėkite Ball marškinėlius