Į apačią

Viskas, ką svarbu žinoti apie turto draudimą

BTA galima apdrausti:

Butą
Butas ikonėlė
Namą
Namas ikonėlė
Pagalbinius pastatus
Pagalbiniai pastatų ikonėlė
Namų turtą
Kilnojamas turtas
Žalos atlyginimas kaimynui (civilinė atsakomybė)
Turto draudimo paveiksliukas

Turto draudimas

Jūsų namai – Jūsų tvirtovė! Vieta, kur šilta, ramu ir saugu, kad ir kas atsitiktų! Mes padėsime Jums sukurti dar saugesnius namus. BTA atlygins žalą ir patirtus finansinius nuostolius dėl gaisro, praūžusios gamtos stichijos, namuose įvykusios vagystės ar netikėtos vandentiekio avarijos.

Paruošėme Jums tris turto draudimo variantus: Klasikinė apsauga, Apsauga plius arba Apsauga maksimum. Mes visuomet džiaugiamės matydami klientus savo atstovybėse, tačiau dabar net nereikia išeiti iš namų. BTA turto draudimas internetu – taip greičiau, pigiau ir patogiau!

Namų turtas (kilnojamas turtas)

KOKIĄ BŪSTO IR NAMŲ TURTO APSAUGĄ PASIRINKTI?

1. Gyvenantiems bute arba name aktualios gali būti skirtingos draudimo apsaugos. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate daugiabučio namo bute, drausdami būstą, būtinai pasirinkite civilinės atsakomybės draudimą. Jeigu gyvenate individualiame gyvenamajame name, kurio teritorija yra aptverta tvora, o lauke yra kiemo statinių, neužmirškite apdrausti ir jų!

2. Namų turtas – tai ne tik lova, stalas ir kėdės. Namų turtas – tai viskas, kas yra Jūsų namuose: paveikslai, nuotraukos, garso, vaizdo, buitinė technika, piniginės vertybės ir netgi drabužiai. Pasirinkę visų rizikų turto draudimą Apsauga maksimum, būsite užtikrinti, kad Jūsų namai ir brangūs daiktai bus visapusiškai apsaugoti!

Civilinės atsakomybės draudimas

ŽALA KAIMYNUI – CIVILINĖS ATSKOMYBĖS DRAUDIMAS

Sakoma, kad sugadinti svetimą turtą yra blogiau, nei savąjį. Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių netikėtumų. Gerus santykius su kaimynais galima išsaugoti, apdraudus savo namus civilinės atsakomybės draudimu – BTA atlygins nuostolius, jeigu dėl Jūsų kaltės bus apgadintas kaimynų turtas.

Numatykite kelis žingsnius į priekį – rinkitės BTA civilinės atsakomybės draudimą kartu su turto draudimu!

Meistro pagalba

PAGALBA NAMUOSE

BTA pristato Jūsų dėmesiui paslaugą „Pagalba namuose visą parą“! Pagalbą namuose greitai ir kokybiškai suteiksime tuomet, kai Tau jos labiausiai prireiks – sugedus durų spynai, išdužus stiklui, įvykus šildymo sistemos, inžinerinių tinklų avarijai ar kitam panašaus pobūdžio įvykiui . Šią paslaugą teikiame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę!

Kodėl BTA draudimas internetu?

1.

BTA draudimas internetu – tai greitas ir patogus būdas įsigyti turto draudimą pigiau.

2.

Galimybė apdrausti kilnojamą ir nekilnojamą turtą visų rizikų draudimu bet kuriuo paros metu.

3.

Įsigyti BTA draudimą internetu itin paprasta – vidutiniškai tai trunka 3 minutes!

4.

Mūsų draudimo internetu paslaugas jau yra išbandę daugiau kaip 70 000 klientų! Laikas išbandyti ir Jums!

5.

Apie baigiantį galioti draudimą būsite informuoti!